Měsíc povědomí o duševním zdraví

0
Rate this post

SPOLEČNĚ ZA DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Včasné zvládnutí symptomů duševního zdraví je klíčovou součástí celkového zdraví. Zatímco 1 z 5 lidí zažije během svého života duševní chorobu, všichni čelí v životě výzvám, které mohou ovlivnit jejich duševní zdraví.

Během měsíce uvědomění si duševního zdraví (a po celý rok) důvěřujte Beacon Health Options, že vám poskytne užitečné informace a potenciálně život zachraňující zdroje, které lidem pomohou žít svůj život naplno.

Bílá kniha o krizi

Nedostatek koordinovaného behaviorálního systému zdravotních krizí vede mnoho komunit k tomu, aby se spoléhaly na systém určený pro lékařské pohotovosti. V nejlepším případě existuje lékařská odpověď s jízdou sanitkou na pohotovost. V mnoha komunitách však složka zdraví spouští zbytečnou reakci ze strany vymáhání práva, což může vést k uvěznění, zranění nebo dokonce smrti.

Nemusí to tak být. Podívejte se na náš whitepaper a zjistěte, jak Beacon Health Options nabízí end-to-end infrastrukturu se škálovatelnými službami, které splňují jedinečné behaviorální zdravotní potřeby komunity a jednotlivců v každém státě.
Stáhněte si bílou knihu o krizi

  • Pro členy
  • Pro zákazníky

Květen je měsícem povědomí o duševním zdraví a vzhledem k krizi veřejného zdraví COVID-19 není čas jako nyní diskutovat o stigmatu spojeném s duševním onemocněním.

Abychom zvýšili povědomí o potřebě péče o duševní zdraví, zejména během pandemie COVID-19, kdy lidé hledají spojení a podporu, vytvořili jsme pro vaše zaměstnance vzdělávací zdroje.

Duševní zdraví mladých dospělých: VI Rocco Pollice Prize – edice 2022
Online vyhlášení 6. ročníku ceny Rocco Pollice pro zdravotníky do 40 let věnované duševnímu zdraví mladých dospělých.

  • ID článek: 192822 – Zveřejněno dne: 13. května 2022
  • Od pracovníků redakce
  • Duševní zdraví mladých dospělých: VI Rocco Pollice Prize – edice 2022
  • Reklamní sdělení SFU 2022

Oznámení o účasti na VI. ceně Rocco Pollice propagované rodinou prof. Pollice a SMILE Onlus Rocco Pollice Association.

Reklamní sdělení Cena je ve svém VI

Vydání věnována památce profesora Rocca Pollice, docenta psychiatrie na University of L’Aquila, lékařského ředitele psychiatra nemocnice San Salvatore, dětského neuropsychiatra, tvůrce a koordinátora Služba monitorování a včasné intervence pro boj na počátku duševního a psychického utrpení u mladých lidí (S.M.I.L.E.), věnovaná nouzi mladistvých.

Cena, kterou uděluje rodina prof. Pollice a sdružení nesoucí jeho jméno, chce touto iniciativou posílit angažovanost mladých vysokoškoláků a absolventů v medicínsko-zdravotnické oblasti do 40 let v oboru zdraví. Psychologie mladých dospělých v souladu s dvacetiletou vědecko-sociální prací prof.

reklamni-sdeleni-cena-je-ve-svem-viBezplatná registrace k účasti na dvanáctém ročníku filmového festivalu duševního zdraví Lo Spiraglio, události krátkých a hraných filmů, která se bude konat v Římě na Spazio Scena (Via degli Orti d’Alibert, 1.), vyprší v březnu 7, 2022. 20., 21., 27. a 28. dubna a 4. a 5. května slavnostním předáváním cen 8. května 2022, posledně jmenované v MAXXI National Museum of XXI Century Arts.

  • Propagováno ROMA CAPITALE, organizované Oddělením duševního zdraví ASL Roma 1 ve spolupráci s MAXXI a Scena, kino prostor regionu Lazio, Lo Spiraglio FilmFestival of duševní zdraví, vybírá krátké a celovečerní filmy schopné řešit velké problémy duševního zdraví s odvážným, uctivým a pozorným pohledem.
  • Kino, které otevírá mysl a které v intencích pořadatelů umí naložit s tématem nejrozmanitějšími způsoby a žánry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno