Duševní zdraví, Axa představuje Mind Health Report 2022

0
Rate this post

Ve Spojeném království slavíme týden uvědomění si duševního zdraví, stejně jako v USA slavíme měsíc dodržování pravidel, a připomínáme si, že s rychlým tempem se měnící společnosti vznikají nové normy, jako je práce z domova.

Mnozí z nás se snaží přizpůsobit domácí a hybridní práci, budovat a udržovat jak obchodní, tak osobní vazby.

Avšak 1 z 5 lidí trpí osamělostí.

Všechny nás dříve nebo později zasáhne samota. Může to být příčina a/nebo produkt špatného duševního zdraví. Zatímco problémy s duševním zdravím mohou ovlivnit kohokoli, kterýkoli den v roce, tento týden si klade za cíl podpořit kontakt s přítelem, členem rodiny nebo kolegou a také přemýšlet o svém vlastním blahu.

  • V Crowconu se zaměřujeme na péči o naše zaměstnance a máme zavedené programy a zdroje, které jim pomohou cítit se bezpečně, zdravě a spokojeně. Patří mezi ně náš firemní program pomoci zaměstnancům, který nabízí řadu podpůrných a poradenských metod.
  • Crowcon pomáhá poskytovat prostředí, které podporuje a vyživuje naše lidi. Snažíme se zajistit, aby naši zaměstnanci měli podporu a cítili se propojeni s místem, kde pracují, ať už jde o osoby první reakce v oblasti duševního zdraví až po problémy s chůzí.

Itálie se spolu s Francií a Japonskem jeví jako země s jedním z celosvětově nejvíce vnímaných stresů, i když stigma v těchto otázkách přetrvává Editace webu -25.01.2022

AXA Italia se obnovuje a nabízí zákazníkům stále více přizpůsobená řešení

AXA představuje vydání studie „Being Mind-Healthy“ z roku 2022, zprávu o duševním zdraví a pohodě. Jde o největší průzkum, jaký kdy skupina zahájila, provedený IPSOS na vzorku 11 000 lidí ve věku 18 až 75 let v 11 evropských zemích a asijských územích (Itálie, Francie, Spojené království, Německo, Španělsko, Irsko, Belgie, Švýcarsko, Čína, Hong Kong a Japonsko).

  • Výzkum vrací pohled na stav duševního zdraví, od vnímání emocionální tísně přes stres a úzkost až po diagnózu nemoci a zkoumá chování a akce podniknuté k reakci na stres a zlepšení psychofyzické pohody.
  • Aby bylo možné vyhodnotit stav duševní pohody, vyvinula společnost AXA Index zdraví mysli, index, jehož cílem je identifikovat potenciální kritické situace a problémy dříve, než se stanou vážnými, a který poskytuje ukazatele o možných akcích, které lze provést změnou návyků a životní styl.

Ke zlepšení vaší pohody.

  • Pro AXA je to první krok k pochopení toho, co představuje dobré duševní zdraví, ve všech jeho složitostech, ale je to především strategický nástroj na podporu tvůrců politik, zdravotníků, společností a jednotlivců k dosažení holistického přístupu k podpoře zdraví lidí. bytost.

ke-zlepseni-vasi-pohodyVýzkumem byly definovány 4 profily duševního zdraví a pohody: ti, kteří kombinují sociální, emocionální a psychickou pohodu na úrovni maximální spokojenosti (Flourishing), ti, kteří vykazují pohodu v některých oblastech, ale s méně intenzivní obecné vnímání (Getting by ), ti, kteří se necítí plní svých schopností a vykazují absenci pozitivní pohody (Languishing) a konečně ti, kteří uvádějí totální absenci oblastí pohody, pro které je únava spojena emoční tíseň a psychosociální poškození (bojování) .

Výzkum potvrzuje trend, který se objevil v loňském průzkumu AXA, podle kterého ženy a mladí lidé, zejména v Evropě a zejména v Itálii, patřili mezi kategorie nejvíce postižené v oblasti psychické pohody v důsledku pandemie (48 % v Itálii oproti 33 % globální). V Itálii ve skutečnosti až 78 % respondentů (oproti 38 % průměru v jiných zemích) prohlašuje, že ztratili přístup ke službám péče o děti a osobnímu vzdělávání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno