Alpha Lingmind – recenze – diskuze – lekarna – cena – zkušenosti – dr max

0
Rate this post

Metoda, kterou English recenze trénink byl zaveden v Brazílii vedl celou jednu generaci se domnívat, že, aby se dozvědět více jeden jazyk, by bylo zapotřebí let výzkumu na formální instituce. A přesto byste se nepřiblížili domorodému mluvení. Toto panorama se transformuje. Dnes existují anglické instituce, které zajišťují plynulost za 18 měsíců, zrychlily objevování technik a mnohem efektivnější přístupy než starý 2. a 4. systém Alpha Lingmind v anglické škole. Faktem je, že dnes, s určitým úsilím, správným akční přístupem a snadným přístupem k čistému zisku, můžete objevit stovky bezplatných programů prakticky v každém jazyce, který si dokážete představit, a nakonec skončit jako polyglot. diskuze Příkladem toho je Benny Lewis, „irský polyglot“, jak sám sebe definuje.

S rodným jazykem angličtiny lekarna byl zbit, aby se ve škole učil německy, a také nebyl schopen skončit se španělštinou, ačkoli ve Španělsku žil více než 6 měsíců. Jednoho dne se zastavil a zeptal se sám sebe, proč měl tak těžké zjistit různé jiné Alpha Lingmind jazyky. Nakonec se stal posedlý tématem a v současné době mluví dobře španělsky, německy, mandarínsky, čínsky, arabsky a 8 různými jinými jazyky v různé míře plynulosti. Benny za 3 měsíce vytvořil web Fluente, na kterém nabízí školení a nápady (bezplatné i placené) cena pro ty, kteří ho chtějí simulovat a také se stát polyglotem.

Alpha Lingmind – recenze – diskuze – forum – výsledky

Na webu informuje, jaké jsou 12 pokynů pro transformaci výsledky polyglotu přímo na osobu, která mluví jen svým rodným jazykem, bez ohledu na věk. 1. Objevte ideální slova, správná cesta, jak se naučit jazyky , naučit se karty. V podstatě začít hledat recenze Alpha Lingmind forum nový jazyk znamená objevovat zcela nová slova. Hodně z nich. Obvykle se odehrává to, že se mnoho lidí snaží nová slova zapamatovat a převést je. Přestože existuje několik slov, lidé se nakonec vzdávají také na začátku.

  • První Bennyho zákon říká, že nepotřebujete rozumět forum spoustě slov, abyste mluvili jazykem.
  • I v portugalštině nerozumíte všem slovům, že? Irish doporučuje, abychom využili Paretův koncept k objevení 20% nejpoužívanějších slov, která diskuze Alpha Lingmind výsledky nám pomohou porozumět 80% nebo více čehokoli, co se mluví v výrobce jazyce, který chcete objevit.
  • Například v angličtině pouhých 300 slov představuje 65% všech produktů složených v jazyce královny.

alpha-lingmind-recenze-diskuze-forum-vysledkyTento vzor je duplikován v mnoha recenze dalších jazycích. Chcete-li zjistit těchto 20% jednoho z nejvíce použitých textů, doporučuje Benny aplikaci Anki, která využívá přístup známý jako „flash karty“ k zapamatování čehokoli, včetně slov v česká republika mezinárodním jazyce. Ukazatel má využívat „flash karty“ s rozmístěným opakujícím se systémem poskytovaným Anki. Namísto čtení seznamu slov v přesně stejném pořadí, kdykoli se vydáte na průzkum, uvidíte slova ve strategicky odlišných obdobích, než slova diskuze zanedbáte.

Alpha Lingmind – kde koupit – heureka – v lékárně – dr max – zda webu výrobce?

Zjistěte, cognates: vaši kamarádi v jakémkoli kde koupit jazyce. Cognates, jak možná víte, jsou skutečně srovnatelná nebo velmi stejná slova ve více než jednom jazyce. Například banán je stejný v angličtině a také v portugalštině. S Alpha Lingmind mateřštinou jako portugalštinou již máte obrovskou výhodu v objevování jakéhokoli typu jazyka, který vychází z latiny (španělština, italština, francouzština, heureka katalánština, rumunština), protože již znáte spoustu příbuzných.

Pokud v současné době víte anglicky, v lékárně budete mít výhodu při hledání dalších germánských jazyků, jako je němčina, holandština, švédština a další. jak používat Kromě slov, která nakonec přešla z jednoho jazyka do druhého, například monitorování, mazání nebo šamponování, která pocházela z angličtiny a byla aportuguesadas. S trochou času porozumíte Alpha Lingmind portugalským vzorům pro tyto jazyky. Jako příklad lze uvést, že slova v našem jazyce, která končí na -ção, v italštině, se nakonec stanou -zione (praxe se stává tradizione).

alpha-lingmind-kde-koupit-heureka-v-lekarne-dr-max-zda-webu-vyrobceChcete-li najít portugalské příbuzné v jazyce, dr max který chcete zjistit, stačí s největší pravděpodobností vyhledávat na Googlu a zadejte „cognates v angličtině“, „cognates ve španělštině“, cognates v jakémkoli jazyce, který cz vás zajímá. Můžete také zkusit vyhledávání jako „anglická slova v angličtině“, „portugalská slova ve španělštině“ i quejandos. Dokonce i vzdálené jazyky, jako je japonština, mohou nabídnout příbuzné díky „vypůjčení“ slov z různých jiných jazyků, konkrétně z angličtiny.

Alpha Lingmind – cena – prodej – objednat – hodnocení

Máte pravdu, možná už rozeznáváte některá slova v japonštině, hodnocení aniž byste tomu rozuměli! 3. Spojte se se zvukovými reproduktory zbrusu nového jazyka. Benny se učí jazyky. Benny, irský polyglot. Skvělé, pokud si můžete udělat výlet do cena Alpha Lingmind objednat oblasti, kde se nativně mluví jazykem, který chcete objevit. Pokud to však není možné, použijte síť ke komunikaci se zvukovými reproduktory zbrusu nového jazyka. To je to, co Benny nazývá „online ponoření“.

  • Například, na rozdíl od recenzování novin ve vašem okolí, objednat sledujte novinky článku ve zbrusu novém jazyce. Změňte jazyk svého e-mailu, chytrého zařízení a Facebooku na zcela nový jazyk.
  • Zkontrolujte mezinárodní blogové weby. prodej Alpha Lingmind hodnocení Přidejte imigranty nebo jim vyhovějte na Facebooku, pouziti Instagramu, Twitteru.
  • Poslechněte si rádio z jiných zemí využívající TuneIn.com. Stahujte zahraniční filmy, seriály nebo programy TELEVIZE a sledujte je.

alpha-lingmind-cena-prodej-objednat-hodnoceniHledejte na iTunes nebo Amazon.com stejnou cena sbírku, o které jste se již zmínili, v jiném jazyce, pokud aktuálně používáte kolekci nazvanou v portugalštině nebo dokonce s titulky. 4. Používejte Skype k každodennímu mluvení Každá maličkost navržená v předchozím kroku je pasivní: určitě budete číst, poslouchat, vidět. Ale přípravek co se týče vzdělávání znamená, že mluvíte novým jazykem? Mezi nejkontroverznější ukazatele Bennyho patří, že se musíte pokusit mluvit svým zbrusu novým jazykem nahlas a jasně každý prodej den od prvního dne, kdy začnete zkoumat.

Alpha Lingmind – zkušenosti – dávkování – složení – jak to funguje?

Většina tradičních metod mentorů tak nefunguje. Obecně jak to funguje se pokoušejí poskytnout teoretický základ dříve, pak přejdou k odhlášení / věnování pozornosti a také o hodně později se začnou soustředit na řeč a diskusi. Všimli jste si, jak se jen poslední zkušenosti Alpha Lingmind složení fáze standardních anglických institucí nazývají „konverzace“? Kroky, které Benny doporučuje, jsou: Využijte předchozí pravidla k nalezení základní slovní zásoby a zůstaňte naladěni na slova, která aktuálně rozpoznáváte.

Udělejte to několik hodin (ne dny, ne týdny) a poté navažte složení konverzaci s domorodcem reproduktor v jazyce, který zjišťujete. Pro tuto diskusi toho poznáte opravdu málo, ale pokud hned použijete to, co jste vlastně jednoduše prozkoumali, určitě dávkování Alpha Lingmind jak to funguje uvidíte, co se chová špatně a také, co potřebujete trénovat mnohem víc. Je velmi pravděpodobné, že nepůjdete moc prodejna kolem „ahoj“, „jak se máš?“, „Jak se jmenuješ?“ a „děkuji“ hned při prvních pokusech. Nezapomeňte se naučit, jak tvrdit „omlouvám se, ale já vás nepoznám“.

alpha-lingmind-zkusenosti-davkovani-slozeni-jak-to-fungujeMožná je to výraz, který použijete nejvíce hned zkušenosti při prvních pokusech. Otázka zní: jak objevit domorodce, který je ochotný s vámi mluvit? Web vám opět určitě pomůže. Benny doporučuje internetovou stránku iTalki.com, kde se tisíce lidí z celého světa zabývají chatováním nebo show v jejich jazycích za pár dolarů za názory hodinu. Totéž však můžete najít na webech, jako je My Language Exchange nebo Interpals. dávkování Také pokud nemůžete dovolte si to, stále můžete chatovat s přistěhovalci přes Skype.

Souhrn

Podívejte se na tento příklad Brazilců, kteří mluví se staršími Američany online: zatímco mladí lidé objevují nový jazyk, senioři překonávají izolaci a účinky pomáhají ostatním jedincům jednoduše tím, že mají vynikající konverzaci. Když mluvíte přes počítač, můžete nechat otevřené okno s hlavními slovy a výrazy, které chcete použít, s portugalským překladem.